poniedziałek, 4 maja 2015

#16 ROSJA


Między czasie wysłałam kolejne 8 pocztówek, 5 z nich już dotarło; Niemcy, Białoruś, Czechy, Tajwan i USA, a minęło nie całe 20 dni. Obecnie czekam jeszcze tylko na Koreę, Rosję i Chiny (expired). Po za wysyłaniem pocztówek, komentuje inne blogi i biorę czynny udział w konkursie. Do tej pory udało mi się wygrać, aż jedną pocztówkę, oto Ona:

Otrzymałam ją od : Piotra :) Dziękuję!

Happy Postcrossing all^^


6 komentarzy:

 1. Też mam taką pocztówkę z dwiema paniami, piękne - uwielbiam nawiązanie do mody! :D czarno-biała też niesamowita :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :)
  U mnie na blogu napisałaś, że chętnie weźmiesz udział w wysyłaniu kartek urodzinowych :) dziękuję bardzo za chęć wzięcia udziału. Oto mój adres mailowy: anngal4@wp.pl skontaktuj się ze mną prosze, podam Ci resztę informacji :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. baner już się pojawił, a adres otrzymałam :) Bardzo dziękuję

   Usuń
 3. Niestety wolę turystyczne pocztówki, więc żadna z nich nie wstrzeliła się w moje upodobania. Jednak z tej pierwszej kartki wyłapałabym ten motyw z filiżanką i książkami i zrobiła z niej chętnie single view. Wtedy chętnie bym taką przygarnęła :) Rosjanie mają w ogóle mnóstwo interesujących kartek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie pocztówki bardzo mi się podobają. Niby pierwsza kojarzy mi się z takimi internetowymi nastolatkami i ich problemami, ale jednocześnie ma w sobie coś pięknego. To zdjęcie w lewym górnym rogu jest dobre. ;) I ten tekst.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rosja, Rosja, Rosja! :) Uwielbiam, sama niebawem wstawię jakiś post, pewnie wybiorę jakieś kartki właśnie stamtąd. Trzeba w końcu coś napisać, a nie tylko żyć maturami. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń